Predsjedništvo Akademije

izabrano na Skupštini održanoj 11. studenoga 2010.,
mandat od 1. 1. 2011. – 31. 12. 2014.

 

UPRAVA AKADEMIJE

Predsjednik akademik ZVONKO KUSIĆ
Potpredsjednik akademik JAKŠA BARBIĆ
Potpredsjednik akademik VELIMIR NEIDHARDT
Glavni tajnik akademik PAVAO RUDAN
Tajnik dipl. iur. MARINA ŠTANCL (2012. - ...)

TAJNICI AKADEMIJINIH RAZREDA

Akademik Tomislav RAUKAR
Akademik Nenad TRINAJSTIĆ

Akademik Ivan GUŠIĆ

Akademik Marko PEĆINA

Akademik August KOVAČEC

Akademik Ante STAMAĆ
Akademik Vladimir MARKOVIĆ, obnašatelj dužnosti tajnika VII Razreda

Akademik Frano PARAĆ

Akademik Stjepan JECIĆ

OSTALI ČLANOVI PREDSJEDNIŠTVA

Akademik Slaven BARIŠIĆ
Akademik Petar ŠIMUNOVIĆ

Akademik Krešimir NEMEC

Akademik Nikša GLIGO

Akademik Mirko ZELIĆ

 

 


novelirano: 19. ožujka 2014.
novelirano: 1. listopada 2012. ; 3. svibnja 2012.
postavljeno: 31. prosinca .2010.
urednica D. Torbica

 

 

 

 

 

 

 

 



Predsjedništvo
01.01.2004. - 31.12.2010.

 

 

 


postavljeno: 31. prosinca 2010.
urednica D. Torbica